Särav naine joogalaager

kreeta_laager_ver4_redo-jpg

Särav naine

Naise alateadlik rahulolematus iseendaga tuleneb paljuski sellest, et ta ei mõista oma tõelist olemust. Mõistes enda tegelikku loomust, aitab see igapäevaelus end respekteerida, armastada ja jõuda sisemise transformatsiooni teeni. Naise ülesanne on elada ja tegutseda naisena.

Mehe ja naise energeetiline olemus on täielikult erinev. Naine on seotud Kuu loomusega, ta kasvab ja kahaneb nagu Kuu ning on mõjutatud Kuu erinevatest faasidest. Naise energia on Kuu energia – pehme, rahulik, voolav, jahutav… Naisena sündinud – oled juba täiuslik ning loodud siia kogema seda täiust. Oled siia sündinud kindla energiahulgaga ja Sinu ülesandeks on seda säilitada ning täiendada varusid, kui vaja. Selleks on hea olla teadlik kõigest, mis suurendab Kuu energiat – jagamine, suhtlus, turvalisuse pakkumine, puhtus, ilusad asja sinu ümber (lilled, loodus), delegeerimine, kiitused, komplimendid … Pole saladus, et rahulik ja lõdvestunud naine on teovõimas ning väekas.

Keskendume laagris nendele kriyadele, meditatsioonidele ja harjutustele, mis on mõeldud just Sinu naiseks olemise toetamisele. Räägime toitumisest, sellest, mida peaks naine teadma läbides elus erinevaid vanuselisi etappe, tantsime ning kindlasti pühendame aega sügavale lõdvestumisele.

ASUKOHT:

Meie laager toimub kaunil Kreeta saarel külas nimega Lentas, mis asub Liibüa mere ääres.

Kreeta saart peetakse Kreeka peajumala Zeusi sünnikohaks. Ammustel aegadel põgenes jumalanna Rhea Kreetale, et sünnitada oma poeg Zeus Ida-mägedes ja teda seal varjata. Jumalannat saatsid ja kaitsesid lõvid, kes vedasid tema sõidukit. Kuna ustav lõvi oli saanud haavata ja ammendanud oma jõuvarud, vabastas jumalanna lõvi kannatustest ja andis talle koha Lentase rannikul maagilise vaadetega Liibüa merele. Lenti (tähendab lõvi kreeka keeles) on selle nime saanud Lentase lahe läänepoolsele külje järgi, mis näeb välja nagu istuv lõvi säilitades selle väikese küla maagia.

Jalutuskäigu kaugusel asub Asklepio tempel (4. sajand eKr), mis on kuulsaks saanud kui tervendav tempel ja kuulus jumal Asclepiosele (Kreeka meditsiini jumal). Tervendavad templid olid kohaks, mida patsiendid külastasid, et terveneda või nooreneda, olgu see tervenemine siis vaimne või füüsiline. Templis ööbinud palverändurid rääkisid järgmisel päeval preestrile oma unistustest, kes oli siis valmis sooritama tervendavat rituaali. Tihti kasutati nendes tervendavates rituaalides madusid, misläbi on maod tänase päevani meditsiinis tervenduse sümboliks.

Laager toimub maagilises Levinthose retriidikeskuses, kus joogasaali tohututest akendest võid silmitseda Liibüa merd ja elevant-kaljut Ganeshat, kes on India traditsioonis jumaluseks. Tema poole kummardatakse tervenduse, hariduse, teadmiste, tarkuse, rikkuse ja edu saavutamiseks.

http://levinthos.gr/

 

LAAGRI TASU ÕPETUSTE EEST ON: 360 EUROT

*Hinnas sisse ei kuulu, transport, majutus ja toitlustus.

(kui soovid liituda grupiga, anna palun teada, reisibüroos on broneeritud pileteid ühisele lennule)

MAJUTUS Levinthos retriidikeskuses:

3 kohaline apartment 38 eurot 1 öö 1 inimene.

Soovi korral on võimalik apartment 1-le või 2-le inimesele (hinna selgitame vajadusel)

TOITLUSTUS:

Retriidikeskuses on olemaks öko-taimetoidu restoran. Külas ja retriidikeskuse ümbruses on mitmeid häid vahemere

söögikohti (toit on soodsam kui Eestis), võimalus on ise toit valmistada.

Kui Sul on soov osaleda või vajad täiendavat infot võta ühendust Miinaga tel 50 98 120 või saada meil miina.kiiver@gmail.com.  Mida kiiremini otsustad liituda seda parema hinnaga on võimalus saada pileteid.

Kohtumiseni paradiisisaarel Kreetal!

Juta ja Miina